Amacımız

ASİLLER Yapı İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. yaşam kalitesi anlamında hayatı zorlaştıran değil aksine kolaylaştıran, mutlu ve huzurlu yuva kurma amacına sahiptir. Bu yüzden büyük bir sorumluluk alarak sunduğu hizmetlerin her aşamasında doğruluk ve dürüstlük ilkesi ışığında şık ve modern yaşam alanları inşa etmeyi ve bunları yaparken de koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemektedir.

İmalat öncesi konut yapımı ile ilgili temel amaçlar çok iyi analiz edilmeli ve ona göre karar verilmelidir. Aile yapısı, yaşam ve kullanım alışkanlıkları, o bölgenin demografik yapısı, açık veya kapalı balkon ya da teras alanlarının kullanım amaçları, oda sayısı, dekorasyona dair beklentiler, maddi imkanların tespiti, işin tamamlanması için tanınabilecek süre, doğru teknik donanımlar her daim yol gösterici olmalıdır. Çünkü hızlı, ekonomik ve modern yapılar inşa etmek, tasarlamak, imalat ve montaj çalışmalarının tüm sorumluluğunu almak demektir.

A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun çok katlı Apartmanlar ve Siteler tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Üstelik bunları inşa ederken ‘’Kalitede Güvence’’ sloganımızdan asla ödün vermeyerek müşterilerimizi ne kadar çok önemsediğimizi bilinci içerisinde yolumuza devam etmekteyiz.

Siteyi ziyaretiniz sırasında paylaşacağınız kişisel verileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında işlenmektedir.